Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Рефат Чубаров не хоче втрачати зв'язок з народом

20.02.2014 / 938

Представники молодіжної організації «Емель» і жіночої громадської організації «Нур» взяли участь у зустрічі голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова з керівниками і представниками кримськотатарських громадських організацій.

У процесі обговорення було розглянуто три основні питання: підготовка заходів, присвячених 70-річчю масової депортації кримських татар; заходи, присвячені року пам'яті Ісмаіла Гаспринського, а також заплановані на найближчий час заходи, приурочені до річниці з дня вбивства Номана Челебіджихана.

«До 70-ї річниці депортації ми готуємо тематичну фотовиставку, яку плануємо представити на центральній площі Сімферополя, — розповів про плани організації «Емель» її голова Муслім Дервішев. — Читачам газети «Арраід» буде представлено спеціальний номер, присвячений депортації».

Окрім зазначених заходів, «Емель» планує ініціювати проведення Олімпіади імені Ісмаіла Гаспринського з кримськотатарської мови і літератури серед національних шкіл.

У цілому участь у багатосторонньому обговоренні взяли близько 40 кримськотатарських громадських організацій.

«Ми хочемо максимально скоординувати наші дії, обговорювати спільні завдання і форми їх реалізації, — сказав у своєму виступі глава Меджлісу Рефат Чубаров. — Сьогодні відбулася перша зустріч, під час якої ми обговорюємо практичні кроки, які, на нашу думку, дозволять підійти до питання всебічного об'єднання і більшої координації зусиль кримськотатарських громадських організацій».

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси