Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Київський центр крові дякує організаторам акції «Стань донором!» (ФОТО)

24.09.2013 / 1358

Організація «Ан-Нур» отримала лист подяки від Київського міського центру крові за організацію і проведення ось уже другої акції з безоплатної здачі крові як членами організації, так і відвідувачами київського Ісламського культурного центру — «Стань донором!»

У документі, підписаному головним лікарем КГЦК Людмилою Заневською, висловлено сподівання на подальшу плідну співпрацю: «хочеться вірити, що подібні акції стануть доброю традицією заради збереження якомога більшої кількості  життів людей, які потребують донорської крові та її препаратів».

Нагадаємо, що акція безоплатної здачі крові, підготовлена ​​громадською організацією «Ан-Нур» у мечеті київського ІКЦ, відбулася 30 серпня цього року. Отримавши інформацію про критичну нестачу донорів крові в Україні, ГО «Ан-Нур» (у складі ВАГО «Альраід») і ДУМУ «Умма» прийняли спільне рішення щодо забезпечення вагомого  внеску з метою зміни цієї сумної статистики.

У процесі підготовки до заходу був видрукуваний новий тираж брошур з методичними рекомендаціями для потенційних донорів крові; кожен охочий міг або завантажити примірник брошури з мережі Інтернет, або отримати безкоштовну паперову копію в ІКЦ. Ми сподіваємося, що це видання не тільки стало методичним посібником для донорів, а й посприяло популяризації безоплатного донорства крові.

Нашу першу спільну акцію проведено в київському ІКЦ 31 серпня 2012 року. На думку лікарів Київського міського центру крові, ця ініціатива мусульман була дуже своєчасною, адже серпень — один з періодів, коли ініціативу щодо здачі крові підтримує незначна кількість навіть тих осіб, які були донорами раніше. З цієї причини цього року ми знову провели акцію «Стань донором!» у серпні.

Крім того, ця дата була найбільш вдалою для проведення заходу з максимальною користю ще й тому, що акція пройшла після завершення священного місяця Рамадану, коли відбувається очищення крові віруючої людини внаслідок дотримання посту.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси