Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Додати новий коментар

08.12.2022 / 28

Ісламський культурний центр Одеси прийняв у своїх стінах муфтія Духовного управління мусульман України «Умма» Мурата Сулейманова.

За словами муфтія, він приїхав, щоб провести кілька зустрічей та обговорити, чим місцева мусульманська громада може допомогти місту.

— Для нас було за честь прийняти муфтія  ДУМУ «Умма», бо життя мусульманської громади та всіх одеситів нам небайдуже, — каже Хамза Іса, директор ІКЦ «Аль-Масар».

Представники ісламського центру разом із муфтієм узяли участь у зустрічі з начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком. Темою зустрічі були спільні проєкти та створення в місті нових «пунктів незламности».

На думку Хамзи Іси, розгортання «пункту незламности» на території на території одеського ІКЦ буде прекрасним рішенням, адже українці зможуть отримати тут базові послуги: тепло, воду, електрику та мобільний зв'язок — абсолютно безплатно та цілодобово.

Також директор ІКЦ повідомив, що вдалося організувати та провести ознайомчу зустріч муфтія ДУМУ «Умма» з кліриками Одеської єпархії та військовими капеланами: ієромонахом Єремією (Юрченком) та ієреєм Юрієм Баргановим.

CAPTCHA
Ціль цього запитання - довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси