Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

1,5 тонни гуманітарного вантажу доставлено жителям Херсонщини

21.06.2023 / 65

Активісти Конгресу мусульман України передали гуманітарну допомогу понад трьом сотням постраждалих сімей у Херсонській області.

Під час третьої поїздки, організованої волонтерами КМУ, їм удалося привезти на південь України 1,5 тонни гуманітарної допомоги.

За словами президента Конгресу мусульман України Сейрана Арифова, вантаж везли трьома машинами з різних міст (Львів, Київ, Одеса):

— Ми спільно з побратимами завантажили в машину питну воду та продукти, зокрема халяльну ковбасу місцевого виробництва. Друга і третя машини виїхали з Одеси та Львова. З ласки Всевишнього 18 травня машини, повні продуктів — з рисом, макаронами, ковбасою, цукром, чаєм та засобами найпершої потреби, — доїхали до людей з затоплених територій.

Також ісламські культурні центри передали постраждалим жителям с. Зеленівки на Херсонщині одяг, взуття, 60 аптечок, що містять 24 найменування ліків найпершої потреби та турнікети.

— Волонтери Конгресу передали медикаменти та деяку частину продуктів у  сільський медпункт.Частину вантажу відвезли місцевим волонтерам, що постійно перебувають у цьому районі та допомагають жителям цього та навколишніх сіл. Декому з допомогу передавали безпосередньо в руки, — каже шейх Сейран. 

На думку очільника КМУ, великий внесок в організацію цих акцій зробив директор ІКЦ Одеси Хамза Іса:

— Щойно стало відомо про катастрофу на Каховській ГЕС, брат Хамза одразу долучився до збору гуманітарної допомоги в Одесі разом з іншими волонтерськими організаціями. Він сам відвідав Херсонщину після повені, а тепер приїхав з нами вдруге.

Протягом дня, поки одна частина волонтерів організації розвозила гуманітарну допомогу, інші приготували близько 150 порцій арабського плову. 

— Ми привезли з собою весь потрібний інвентар для цього. Подумали, що буде доречно приготували гарячі обіди для місцевих. Уже там усе приготували й роздали, — розповідає координатор акції Амін аль-Касем.

За його словами, Конгрес планує продовжити доставку гуманітарної допомоги жителям постраждалої Херсонщини.

Волонтери спілкувалися з населенням і навіть познайомились з родиною кримських татар, що пережила свого часу депортацію. Організатори акції також відвідали зруйнований російськими окупантами пам’ятник жертвам геноциду кримськотатарського народу.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси